اخبار

نظرسنجي

كابرمحترم نظرخود رادررابطه باسايت معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه بيان بفرمائيد

عالی 19.7%
خیلی خوب 10.9%
خوب 11.5%
متوسط 9.1%
ضعیف 48.9%


مشاهده نتايج

صفحات پر بازديد

صفحه اصلی سایت معاونت توسعه ومدیریت منابع (قبلي) ( 378424 )
صفحه اصلي معاونت توسعه ( 222982 )
1011- نمونه قراردادها ( 128016 )
معرفي اداره رفاه و تعاون دانشگاه علوم پزشکي مشهد ( 90960 )
صفحه اول مدیریت پشتیبانی ( 74078 )
شماره مهمانسراها ( 66228 )
بخشنامه بیمه تکمیلی ( 56141 )
صفحه اصلي ( 49114 )
بسته رفاهي ( 48889 )
مديريت برنامه ریزی،بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشكي مشهد ( 34317 )
صفحه اول مديريت پشتيباني (قبلی) ( 34227 )
شماره تلفن هاي مهمانسراهاي کل کشور ( 32724 )
شماره مهمانسراها ( 28453 )
معاونت توسعه سازمان و مديريت منابع ( 25238 )
1011- صفحه اول امور قراردادها ( 23982 )
شماره مهمانسراها ( 23107 )
مزايده اتومبيل ها ( 21911 )
سفركارت ( 20822 )
فرم بیمه تکمیلی ( 20094 )
ارائه خدمات بیمه ( 15917 )
گردشگري ( 15849 )
بانک ها و موسسات اعتباری ( 15522 )
اداره تداركات-صفحه اصلي ( 15057 )
101- معرفي مديريت امور عمومي دانشگاه ( 14670 )
شماره مهمانسرا ( 14107 )

صفحه اصلی>بخشنامه بیمه تکمیلی
 
 
 
 
 
 
 
 بسمه تعالي

مدیریت محترم

 

سلام علیکم:

احتراماً نظر به در خواستهای مکرر همکاران و پیگیری های بعمل آمده در خصوص بیمه تکمیل درمان و بررسیهای همه جانبه از تمامی شرکتهای خدمات بیمه ای و لزوم برقراری این خدمت جهت رفاه حال کارکنان و خانواده های محترم ایشان و اقدامات سالهای قبل و اعلام رضایت واحد ها مقرر گردید نسبت به عقد قرارداد با شرکت بیمه دانا اقدام گردد . لذا اسامی تمامی افراد متقاضی در آن مدیریت  ( رسمی ، پیمانی ، مشمول قانون کار و نیروهای تبدیل وضعیت یافته ) به همراه اعضای خانواده های محترم شان حداقل 50 % اعضای خانواده مطابق فرم پیوست حداکثر تا تاریخ 10/8/87 تهیه و به نماینده بیمه دانا که با آن مدیریت هماهنگ خواهد شد تحویل نمایند لازم به ذکر است سهم ، کارکنان جهت بیمه تکمیل درمان از تعرفه دولتی جهت هر نفر مبلغ 23000 ریال ( 21000 ریال حق بیمه و 2000 ریال بابت صندوق ذخیره فنی ) می باشد. ( در خصوص نیروهای تبدیل وضعیت یافته در صورت کسر تعرفه توسط مدیریت و یا مراجعه حضوری به نماینده بیمه این عزیزان می توانند بیمه تکمیلی درمان شوند)  

لازم بذکر است در سال جاری تعهد بیمه در خصوص انژیوگرافی چشم ،آزمایشات و رادیولوژی ، فیزیوتراپی نیز اضافه شده است . مقتضی است  همه ماهه جمع تعرفه ها از حقوق پرسنل کسر و به حساب جاری مربوطه که از سوی بیمه دانا اعلام می شود واریز نمائید ، لازم به ذکر است با توجه به تعهد دانشگاه مبنی بر کسر تعرفه ها و واریز وجه مربوطه در موعد مقرر، آن مدیریت محترم دقت لازم را جهت این اقدام اعمال فرمایند.

یاد آور می شود که قرار داد منعقده با بیمه دانا از تاریخ 25/6/87 بوده و کسر تعرفه از تاریخ فوق می بایست صورت پذیرد و هر یک از کارکنان بیمه شده اگر چنانچه هزینه ای را از تاریخ یاد شده متحمل شده اند . نسبت به ارائه مدارک و دریافت هزینه به بیمه دانا مراجعه نمایند .

خواهشمند است از افرادیکه در سال جدید تمایل به بیمه شدن ویا افزایش تعداد افراد تحت تکفل برابر شرایط قرارداد را دارند. ضمن تکمیل لیست پیوست ، امضاء هر یک از ایشان بعنوان بیمه شده اصلی را در ستون مربوطه اخذ نمائید در صورت عدم تمایل هر یک از کارکنان انصراف خود را برابر فرم  پیوست اعلام نماید و دانشگاه پس از مهلت مقرر در خصوص بیمه نمودن همکارانی که انصراف داده اند هیچ تعهدی نخواهد داشت . بدیهی است در صورت انصراف داوطلبین ، اعلام انصراف فقط در ماه اول هر سال از قرارداد امکان پذیر می باشد . و پس از آن تا مدت یکسال امکان انصراف میسر نخواهد بود مطالعه دقیق بخشنامه مزید امتنان است .

 

خدمات قابل ارائه توسط شرکت بیمه دانا:

1- جراحیهای تخصصی ( عمل قلب باز ، انواع پیوند ها ،جراحی مغز و .... ) برای هر نفر از اعضای خانواده تا سقف مبلغ 000/000/25 ( بیست و پنج میلیون ریال)  

2- جراحیهای عمومی برای هر نفر از اعضای خانواده تا مبلغ 000/500/12 ریال( دوازده میلیون و پانصد هزار ریال )

3-  خدمات درمانی زایمان  ( طبیعی سزارین ) ، کورتاژ تا مبلغ /000/000/4 ریال ( چهارمیلیون ریال تا سه فرزند )

4-  خدمات ( پارا کلینیکی ) گروه اول : تا مبلغ 000/000/1 ( یک میلیون ریال)                                                 

شامل:  سونو گرافی ، ماموگرافی ، رادیو تراپی ، انواع اسکن ، انواع سی تی اسکن ، انواع اندوسکپی ، ام آر آی، اکوکاردیوگرافی     می باشد.

5-  خدمات پاراکلینیکی گروه دوم : تا سقف مبلغ 000/500 ریال شامل تست ورزش ، نوار عصب ، مغز، آنژیوگرافی چشم می باشد .

6- خدمات پاراکلینیکی گروه سوم: تا سقف مبلغ 000/500 ریال  

شامل  : آزمایشات ، رادیولوژی ، شکستگیها ، گچگیری ، ختنه ، بخیه، کرایوتراپی ، اکسژیون لیپوم، لیزر درمانی چشم و تخلیه یا برداشت کیست می باشد.

7 - هزینه های مربوط به آمبولانس برای هر نفر بین شهری 000/600 ریال و داخل شهری  000/300 ریال

شرایط سنی قرارداد :

بیمه شدگان تا سن 60 سال با حق بیمه یک برابر معادل 23000 ریال در ماه و بیمه شدگان بین 60 تا 70 سال  با 50 % افزایش و بیمه شدگان بالای 70 سال با حق بیمه 2 برابر تحت پوشش قرار می گیرند.

فرزندان ذکور مجرد حداکثر تا سن 18 سال تمام و در صورت اشتغال به تحصیل با ارائه گواهی تحصیلی تمام وقت حداکثر تا سن 20 سال تمام و در مورد  دانشجویان با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل حداکثر تا سن 25 سال تمام و در مورد دانشجویان مقطع دکتری پیوسته ( پزشکی ) تا سن 26 سال تمام با حق بیمه یک برابر معادل 23000 ریال تحت پوشش قرار می گیرند . در غیر این صورت فرزندان ذکور مجرد از 18 سال تا سن 25 سال تمام به شرط عدم اشتغال به کار و ازدواج با حق بیمه دو برابر تحت پوشش قرار می گیرند.

بدینوسیله شماره حساب بیمه مرکزی دانا به شماره 29- 4584718 بانک ملت شعبه پارک ملت اعلام میگردد.

لازم بذکر است به پیوست این نامه پاره ای از شرایط تکمیل درمان پرسنل و فرم مشخصات پرسنل بیمه شده و فرم انصراف ضمیمه می باشد.که می بایست جهت هر یک از پرسنل امضاء و جهت تمایل بیمه شدن و عضویت در صندوق ذخیره فنی که ماهیانه مبلغ 2000 ریال و به صلاحدید کمیته فنی جهت بیماران صعب العلاج و یا هزینه هایی که خارج از تعهد بیمه می باشد با رضایت هزینه گردد تکمیل و امضاء شود ./س

                                                        

                                                         دکتر امان اله کریمی

                                                       معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

 

رونوشت:

-       مدیریت محترم امور مالی جهت آگاهی  و اقدام جهت کسر تعرفه بیمه از کارکنان ستادی و هماهنگی با واحد های زیر مجموعه با توجه به شرایط قرارداد.

-       اداره رفاه و تعاون

-       شرکت تعاونی مصرف کارکنان جهت اگاهی ، لازم به ذکر است کسر اقساط  بیمه مذکور برابر بخشنامه فوق الذکر جهت افراد متقاضی همه ماهه در تعهد مدیریت امور مالی و واحد ها است.

-       شرکت محترم بیمه دانا جهت آگاهی و پیگیری و مراجعه تیم کاری به واحد های مختلف دانشگاه ( فرم واحد های تابعه دانشگاه و تلفن آنها ضمیمه     می باشد)

 
پاره ای از شرایط بیمه تکمیل درمان پرسنل محترم دانشگاه علوم پزشکی

 

1- بیمه شدگان عبارتند از کارکنان شاغل( رسمی ، قراردادمشمولین قانون کار ، پیمانی ، تبدیل وضع یافته)          در صورت مراجعه حضوری به بیمه دانا یا کسر از حقوق توسط اداره محل خدمت که بطورتمام وقت در استخدام بیمه گذار    می باشند به همراه افراد تحت تکفل آنها شامل:

 ( همسر ، فرزندان ، پدر و مادر ) و افرادی که قانوناً" با ارائه مدرک دادگستری تحت تکفل قرار می گیرند.

2- فرزندان مونث تا زمان ازدواج یا اشتغال به کارو فرزندان مونث مطلقه تا زمان رجوع و یا ازدواج مجدد تحت پوشش قرار می گیرند.

3- نوزادان تحت تکفل به محض تولد تحت پوشش قرار می گیرند.

4- فرزندان معلول ذهنی و جسمی بیمه گذار بدون در نظر گرفتن شرط سنی بیمه خواهند شد.

5- ادامه پوشش بیمه ای بازماندگان متوفی و افرادی که در طول مدت قرار داد بازنشسته می شوند بشرط پرداخت حق بیمه تا پایان  قرار داد به حال و قوت خود باقی خواهد بود.

6- بیمه گذار می بایست تا (  10آبان ماه 87 ) لیست اسامی و مشخصات بیمه شدگان را طبق لیست پیوست به صورت یکجا و بدون قلم خوردگی و خوانا تنظیم نموده و پس از مهر و امضاء جهت بیمه گر ارسال نماید. شایان ذکر است پس از انقضای مهلت مقرر بیمه گر فقط نسبت به بیمه نمودن کارکنان بیمه گذار که شامل .

افراد جدید الاستخدام ، انتقالی ، مامورین ، نوزادان و همسر بیمه شدگانی که در طول مدت قرار داد ازدواج می نمایند . که مستندات آنها مانند حکم استخدامی  تصویر شناسنامه .......) که ظرف مدت یکماه از تاریخ استخدام یا تولد و یا .... برای بیمه گر ارسال گردد اقدام خواهد نمود و در غیر این صورت پس از پایان مهلت مقرر ( 10 آبان ماه 87 ) به هیچ عنوان  نمی توان کسی را تحت پوشش قرار داد.

7- در خصوص حذف بیمه شدگان در طول مدت قرار داد فقط در صورت فوت و یا انفصال از خدمت و یا بازنشستگی با ارائه مدارک مثبته امکان پذیر خواهد بود. در غیر اینصورت به هیچ عنوان بیمه شدگان حذف نخواهند شد.

8- واحد های تابعه موظفند در خصوص نقل و انتقالات ، بازنشستگی ، تسویه حساب و یا فوت بیمه شدگان    گواهی های مربوطه راکتباً در اسرع وقت به شرکت بیمه دانا ارسال نمایند. در خصوص انتقالی ها حق بیمه متعلقه هر نفر جهت کسر از حقوق در واحد جدید حتماً در مفاصا حساب پرسنل قید شود.

پرسنل شرکتهای پیمانکاری به هیچ عنوان تحت پوشش قرار نمی گیرند. و پرسنل تبدیل وضعیت یافته با اعلام رضایت خود ومراجعه حضوری به نماینده بیمه دانا و یا کسر از حقوق توسط واحد محل خدمت قابل بیمه شدن   می باشند

                                            

                 فرم مشخصات بیمه تکمیلی دانا                                                 

تاريخ بروز رساني : چهارشنبه 15/08/87 ساعت 07:46

Mashhad University of Medical Sciences Contact Details:
Main address: University St., Ghoraishy Building 91375-345 Mashhad, Iran ,
Tel:( 98 511) 841 2081-5 , Fax:( 98 511) 8430249 , E-mail: Info(at)mums.ac.ir Members: - Schools and Hospitals School: Dentistry , School: Health , School: Medicine , School: Nursing & Midwifery , School: Paramedical , School: Pharmacy , School: Traditional Medicine , Hospital: Dr.Sheikh , Hospital: Dr.Shariati , Hospital: Emam Reza , Hospital: Ghaem , Hospital: Hashemi Nezhad , Hospital: Ibn-e-Sina , Hospital: Khatam-al-Anbia , Hospital: Montaserie , Hospital: Ommul-Banin , Hospital: Omid , Hospital: Shahid Kamyab , Hospital: Taleghani , History: Mashhad Faculty of Medicine was officially opened on Nov. 23, 1949 by Dr Zanganeh, the minister of culture. The school started out with 61 students, one associate professor and seven tutors. In 1956, when the school of Arts opened, the two schools merged to form the University of Mashhad. In 1989, the faculties offering Medical Sciences' degrees across the country separated from the Ministry of Culture and Higher Education. New emerging Medical Universities have gone under management of Ministry of Health, Treatment and Medical Education. Thus the original University of Mashhad was divided into two independent universities: "Ferdowsi University of Mashhad" and "Mashhad University of Medical Sciences'. Mashhad University of Medical Sciences operates at present with 8 faculties, 32 hospitals, 179 rural and 147 urban health centers. It covers an enormous area stretching from the north east to the central parts of the country, which makes it the largest university of Medical Sciences providing health care and treatment services. With 597 teaching staff, 1645 MDs with different specialties, 138 dentists, 123 pharmacists and 25, 402 employees, the university provides health care and medical services to the area's large population as well as to over 25 million tourists a year.

مشهد،میدان جوان ،بلوار شهید فکوری ،شهرک دانش و سلامت صندوق پستی345 ، کدپستی 9177899191 ، تلفن: 83-38794978- 0511 نمابر: 38798385 و 8713609 3 0511پست الکترونیک Vcsupport@MUMS.AC.IR
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.

آدرس سايت جديد معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي مشهد http://v-poshtibani.mums.ac.ir