اخبار

نظرسنجي

نحوه ارائه و اطلاع رساني همايش در سايت را چگونه ارزيابي مي كنيد ؟

بسيار خوب 49.2%
خوب 14.4%
خوب و كمي ناقص 8.6%
نامناسب 2.1%
ضعيف 25.7%


مشاهده نتايج

صفحات پر بازديد

سومين همايش كشوري يادگيري الكترونيكي در علوم پزشكي ( 36765 )
روش تهيه اسلايد و پوستر ( 26405 )
تماس با دبيرخانه همايش ( 11670 )
پوستر و پمفلت همايش ( 5776 )
جدول زمانبندي و هزينه هاي ثبت نام در سومين همايش يادگيري الكترونيكي ( 5687 )
مشخصات كارگاهها ( 4980 )
همايش آنلاين ( 4936 )
راهنماي ارسال مقالات ( 4866 )
ثبت نام سومين همايش يادگيري الكترونيكي در علوم پزشكي ( 4660 )
نقشه محل برگزاري ( 3675 )
برگزاركنندگان ( 3203 )
معرفي همايش ( 2912 )
اسكان همايش ( 2724 )
ارزشیابی کارگاه ها ( 2646 )
عكس سالن اصلي همايش ( 2598 )
برنامه سخنراني همايش ( 2495 )
آموزش الکترونیکی در علوم پزشکی محدودیت ها و کاربردها ( 2390 )
پيام همايش ( 2291 )
ثبت نام متقاضيان شركت در نمايشگاه ( 2073 )
ثبت نام در كارگاهها ( 1956 )
راهنمای سخنرانان ( 1867 )
تصاوير همايش ( 1851 )
فرم تعيين ارائه دهنده اصلي در روز همايش ( 1788 )
ثبت درخواست برگزاري كارگاه براي سومين همايش يادگيري الكترونيكي در علوم پزشكي ( 1710 )
ثبت نام حاميان سومين همايش يادگيري الكترونيكي در علوم پزشكي ( 1681 )

بسمه تعالی

قابل توجه شرکت کنندگان محترم در سومين همايش يادگيري الكترونيكي در علوم پزشكي

شیوه نامه تهیه و ارائه اسلاید
قابل توجه ارائه کنندگان پوستر:

اگرمقاله ارائه شما برای ارائه به صورت پوستر در همایش پذیرفته شده است، لطفاً به نکات زیر برای ارائه هر چه بهتر کار خود دقت نمایید:

1-      پوسترها بايد به ابعاد (عرض) 70 × 90 (طول) به صورت عمودي (Portrait) بر روي  مقوا و يا کاغذ ضخيم چاپ شود و علامت مخصوص همايش در گوشه سمت راست و بالاي پوستر درج شود. اين علامت ها از تارنمای همايش قابل دريافت است.

2-      لطفاً از نصب کاغذهاي کوچک مجزا به صورت کنار هم خودداري نماييد.

3-      در هنگام ثبت نام و دريافت کارت و بسته آموزشي خود به مسوول ثبت نام کد پوستر(ها) خود را اعلام کنيد.

4-      پيش از نصب پوستر خود، با مسوول نصب پوسترها که در سالن حضور دارد، هماهنگ نماييد تا پوستر شما در برنامه انتخاب پوستر برگزيده شرکت داده شود.

5-      هر پوستر بر روی یک پانل نصب می گردد. هر پانل دارای دو شماره کد می باشد که مربوط به روز اول و دوم         می باشد و لذا پانل مربوط به خود را پیدا نموده و در روز مقرر شده ، نسبت به نصب پوستر خود به نحوی که بر روی شماره کدها قرار نگیرد، اقدام نمایید.

6-      چسب و ابزار لازم براي نصب پوسترها، در ورودي سالن محل نصب پوستر ها قرار داده شده است. حتماً  پوستر خود را در محل کد مربوطه نصب نماييد.

7-      برگه هايي براي تبادل نظر بازديد کنندگان با شما تهيه شده است که مي توانيد در کنار پوستر خود نصب نماييد. این برگه ها در داخل کیف همایش قرار دارد.

8-      حتماً در زمان هاي  مشخص شده در برنامه همايش در محل نصب پوستر خود حضور بهم رسانيد تا به سوالات بازديد کنندگان پاسخ دهيد.

زمان نصب هر پوستر از صبح ساعت 8 الي 16  تعيين شده است . پوشه هاي شماره كد p001 تا p076 در روزهاي چهارشنبه و از شماره p077  الي p152  در روز پنج شنبه بايد در محل مربوطه نصب و ارائه شود
شیوه نامه تهیه و ارائه پوستر
مقالات پذيرفته شده بصورت پوستر از شماره P001 تا شماره P076 روز چهارشنبه 28/11/88  و از شماره P077 تا انتها نيز در روز پنجشنبه 29/11/88 در همايش نصب خواهند شد.
نكته بسيار مهم:حتما بايد كليه پوسترها يكي از تصاوير 1 تا 3 كه نشاندهنده لوگوي همايش مي باشد ، را در  گوشه بالا سمت چپ پوستر  درج نمايند . درج اين مورد اجباري است
لوگوي شماره 1
لوگوي شماره 2
لوگوي شماره 3

آرم همايش
با عنایت به حجم زياد مقالات ارسال شده برای يک همايش و عدم امکان ارائة همة مقاله های تاييد شده از سوی هيات محترم داوران به صورت سخنرانی، معمولاَ از بخش عظیمی از  نويسندگان مقالات خواسته مي شود که مقاله خود را در قالب پوستر در زمان مشخصی در همايش ارائه دهند لازم به ذکر است که ارائه مقاله به صورت سخنرانی یا پوستر ارزش علمی یکسانی دارد. مقصود از اين گونه ارائه اين است که پوستر به نحوی تهيه گردد که شرکت کنندگان در يک محيط صميمی و در زماني کوتاه، از مطالب کليه مقاله های ارائه شده مطلع شده و سپس موضوعات مورد علاقة خود را يافته و با دقت بيشتری مورد بررسی قرار دهند. ضمناً شرکت کنندگان در صورت لزوم با ارائه دهندة پوستر که در کنار پوستر مستقر شده است به بحث و گفتگو پرداخته و جزئيات بيشتری را جويا می شوند، که دريافت اين حجم از اطلاعات و در زمان کم در حالت ارائه بصورت شفاهی کمتر امکان پذير مي باشد.

تهيه پوستر:

پوسترها بصورت عمودی و در ابعاد 90 (ارتفاع)× 70 (عرض) سانتی متر تهيه گردد. پوستر بايد دارای عنوان بوده که در بالای پوستر نوشته شده و اندازه خط (فونت) آن بايد به اندازه ايي باشد که از فاصلة حداقل دو متری براحتی قابل خواندن باشد. در زير عنوان، با يک شماره خط کوچکتر نام نويسنده يا نويسنده گان و در خط زيرين آن نام و آدرس دانشگاه يا مؤسسه محل انجام تحقيق نوشته شود. در ساير قسمتها یعنی مقدمه، هدف، مواد و روشها، نتايج ( شکل ها، نمودارها، جداول و بحث) و جمع بندی بنا به سليقة تهيه کننده تدوین شود به نحوی که متن، شکلها و اعداد و نوشته های مندرج در آنها حداقل از فاصلة يک متری براحتي قابل خواندن و رؤيت باشد و به نحوی تنظيم گردد که خواننده براحتی ترتيب تقدم و تأخر مطالب را تشخيص دهد.

نکته مهم:

در تهيه پوستر از نوشتن مطالب زياد خود داری شود و در عوض سعي گردد از طرح، تصوير و اشکال و روش های ابداعي استفاده تا مطالب بطور پرجاذبه و در مدت کوتاهی به خواننده منتقل شده تا هدف از ارائة مقاله بصورت پوستر تامين گردد.    

با توجه به شرايط محل نصب مقالات و ضرورت نمايش شايسته مقالات براي بهره‌گيري هرچه بيشتر شركت كنندگان، خواهشمند است موارد زير را در تهيه مقالات پوستر حتماً رعايت فرماييد.
نحوه ارائه پوستر: 

برگزار کنندگان همايش زمان مشخصی را برای ارائة پوستر تعيين و به هر پوستر شماره ايي اختصاص خواهند داد. زمان ارائه و شمارة پوستر در کتابچة زمان بندی همايش درج خواهد گردید (و در سایت همایش گذاشته خواهد شد).  ارائه دهندة پوستر ضروری است در زمان اعلام شده از سوی همايش در محل نصب حضور يافته و پوستر خود را بر پانل مخصوص و طبق شمارة اعلام شده نصب و در مدت زمان تعيين شده در کنار پوستر خود مستقر و به سؤالات بازديد کنندگان پاسخ دهد. 

شیوه نامه تهیه پوستر همایش (مقالات پذیرفته شده برای پوستر)

 محتوا

1.  تا حد امکان چکیده و عصاره کلام در پوستر آورده شود.

2.  نظم منطقی برای ارائه مطلب از شروع تا پایان رعایت شود.

3.  تا حد امکان از اشکال، تصاویر و نمودارها برای بازنمایی محتوا استفاده شود. 

شکل ظاهری

 1. پوستر  حداكثر در ابعاد  70 در 90 سانتیمتر تهیه شود.
 2. تناسب رنگ ها و همچنین میزان استفاده از متن و تصویر رعایت شود.
 3. از شلوغی بیش از اندازه پوستر خودداری و تناسب تخصیص فضا رعایت شود.
 4. پوستر به گونه ای طراحی شود که از فاصل حداقل دو متری به راحتی قابل خواندن باشد.
 5. جنس پوستر بهتر است به صورت پرينت طولي همراه باشد.  پوستر بايد بصورت صفحه ي يك رو نمايش داده شود. كاغذ پوستر بايد پيوسته باشد و از چسباندن چند برگ كاغذ به جاي پوستر جداً خودداري نمائيد.
 6. زبان پوستر مي‌تواند فارسي يا انگليسي باشد ولي بايد از نظر املايي و نگارش با دقت تهیه گردد
  اجزاي پوستر: پوستر بايد شامل عنوان در بالا، نام كامل تمامي نويسندگان و نشانيٰ پست الکترونی آنها در زير عنوان و سپس متن اصلي باشد
 7. فونت‌ها: نويسندگان مي‌توانند به سليقه خود از فونت‌هاي متنوع استفاده كنند ولي اندازه و نوع فونت‌ها بايد به گونه‌اي باشد كه از فاصله دو متري قابل خواندن باشد بهتر است ،حداقل فونت متن پوستر 28 باشد.
 8. كليه پوسترها بايد در ساعت تعيين شده در محل مربوطه (كه از طرف دبيرخانه در سایت همايش اعلام مي‌شود) نصب گردند و در ساعت تعیین شده برداشته شود.
 9. گواهي ارائه مقاله به صورت پوستر فقط به كساني داده مي شود كه پوستر خود را در زمان و تاريخ اعلام شده در محل مربوطه نصب كرده باشند. بديهي است عدم نصب پوستر منجر به عدم صدور گواهي ارائه خواهد شد
 10. ارائه كننده پوستر، بايد در روز ارائه و در زمان‌هاي فواصل سخنراني‌ها در كنار پوستر خود، آماده پاسخگويي به بازديدكنندگان محترم باشد.
 
مقالات پذيرفته شده بصورت پوستر از شماره P001 تا شماره P076 روز چهارشنبه 28/11/88  و از شماره P077 تا انتها نيز در روز پنجشنبه 29/11/88 در همايش نصب خواهند شد.
نكته بسيار مهم:حتما بايد كليه پوسترها يكي از تصاوير 1 تا 3 كه نشاندهنده لوگوي همايش مي باشد ، را در  گوشه بالا سمت چپ پوستر  درج نمايند . درج اين مورد اجباري است
لوگوي شماره 1
لوگوي شماره 2
لوگوي شماره 3

آرم همايش
 

تاريخ بروز رساني : پنجشنبه 08/11/88 ساعت 11:46

Mashhad University of Medical Sciences Contact Details:
Main address: University St., Ghoraishy Building 91375-345 Mashhad, Iran ,
Tel:( 98 511) 841 2081-5 , Fax:( 98 511) 8430249 , E-mail: Info(at)mums.ac.ir Members: - Schools and Hospitals School: Dentistry , School: Health , School: Medicine , School: Nursing & Midwifery , School: Paramedical , School: Pharmacy , School: Traditional Medicine , Hospital: Dr.Sheikh , Hospital: Dr.Shariati , Hospital: Emam Reza , Hospital: Ghaem , Hospital: Hashemi Nezhad , Hospital: Ibn-e-Sina , Hospital: Khatam-al-Anbia , Hospital: Montaserie , Hospital: Ommul-Banin , Hospital: Omid , Hospital: Shahid Kamyab , Hospital: Taleghani , History: Mashhad Faculty of Medicine was officially opened on Nov. 23, 1949 by Dr Zanganeh, the minister of culture. The school started out with 61 students, one associate professor and seven tutors. In 1956, when the school of Arts opened, the two schools merged to form the University of Mashhad. In 1989, the faculties offering Medical Sciences' degrees across the country separated from the Ministry of Culture and Higher Education. New emerging Medical Universities have gone under management of Ministry of Health, Treatment and Medical Education. Thus the original University of Mashhad was divided into two independent universities: "Ferdowsi University of Mashhad" and "Mashhad University of Medical Sciences'. Mashhad University of Medical Sciences operates at present with 8 faculties, 32 hospitals, 179 rural and 147 urban health centers. It covers an enormous area stretching from the north east to the central parts of the country, which makes it the largest university of Medical Sciences providing health care and treatment services. With 597 teaching staff, 1645 MDs with different specialties, 138 dentists, 123 pharmacists and 25, 402 employees, the university provides health care and medical services to the area's large population as well as to over 25 million tourists a year.

مشهد، خيابان دانشگاه، دانشكده پزشكي سابق، ساختمان كتابخانه مركزي دانشگاه، دفتر آموزش الكترونيك تلفن: 8514300 0511 نمابر: 8420305 0511 پست الکترونيک: elearning@mums.ac.ir
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.